Hvem svarer på hva


 

Anita Furuknap Holtet

Anita Furuknap Holtet

Seksjonsleder feiing og service

Glenn Hüglow

Glenn Hüglow

Branninspektør

Geir Halvorsen

Geir Halvorsen

Hovedtillitsvalgt

Frode Olsen

Frode Olsen

Seniorrådgiver

Fredrik Holtet

Fredrik Holtet

Alarmtekniker - fakturaansvarlig for unødig utrykning brannalarm

Fabian Vandås

Fabian Vandås

Feier - kommuner Aurskog-Høland og Lillestrøm på østsiden av Glomma.

Elisabeth Tennebø Rekier

Elisabeth Tennebø Rekier

Juridisk-radgiver

Cathrine Borg Nesbu

Cathrine Borg Nesbu

Feierinspektør

Anita Grønli

Anita Grønli

Avdelingssjef

Bente Kjos Donavann Kristoffersen

Bente Kjos Donavann Kristoffersen

Personalsjef

Hege Halden

Hege Halden

Konsulent

Hilde Bjørkeng

Hilde Bjørkeng

Branningeniør

Hilde Lundgreen

Hilde Lundgreen

Branninspektør

Joachim Bach

Joachim Bach

Feier - kommunene Nittedal, Rælingen, Lørenskog og Lillestrøm på vestsiden av Glomma

Knut William Rustad

Knut William Rustad

Seksjonsleder utrykning heltid

Kristian Stigum

Kristian Stigum

Branningeniør

Linda Stuvland

Linda Stuvland

Fagleder informasjon

Mai Glasø

Mai Glasø

Økonomikonsulent

Marit Pettersen

Marit Pettersen

Konsulent bedriftsalarmer

Marius Valen

Marius Valen

Feier - kommunene Nittedal, Rælingen, Lørenskog og Lillestrøm på vestsiden av Glomma

Oscar Andre Knobelauch

Oscar Andre Knobelauch

Feier - kommunene Nittedal, Rælingen, Lørenskog og Lillestrøm på vestsiden av Glomma

Ottar Thorstensen

Ottar Thorstensen

Feierinspektør- kommuner Aurskog-Høland og Lillestrøm på østsiden av Glomma. Ansvarlig for fritidsboliger.

Øystein Sande

Øystein Sande

Branningeniør

Patrick Dennis Mjøen McKiernan

Patrick Dennis Mjøen McKiernan

Branninspektør

Per Kristian Kneppe

Per Kristian Kneppe

Seksjonsleder operativ avdeling deltidsmannskaper

Roar Holenbakken

Roar Holenbakken

Ansvar for faglig oppfølging av tilsyn og feiing

Roger Alne

Roger Alne

Branningeniør

Ronny Årstein

Ronny Årstein

ronny-arstein

Rune Baastad-Teig

Rune Baastad-Teig

Branningeniør, forebyggende avdeling.

Sentralbord

Sentralbord

Alle henvendelser

Sentralbord feierseksjon

Sentralbord feierseksjon

Alle henvendelser

Sentralbord Øst 110-sentral

Sentralbord Øst 110-sentral

Når det ikke haster

Siv Katrine Larsen

Siv Katrine Larsen

HMS-rådgiver

Stian Høybråten

Stian Høybråten

Feier - Sørumsand

Terje Sørensen

Terje Sørensen

Branninspektør

Tommy Stenby

Tommy Stenby

Feiersvenn i kommunene Aurskog-Høland og Lillestrøm på østsiden av Glomma.

Sture Olsen

Sture Olsen

Branningeniør

Tor-Åsmund Hovda

Tor-Åsmund Hovda

Avdelingssjef forebyggende avdeling

Tore Bjareng

Tore Bjareng

Seksjonsleder tilsyn

Vegard P. Sørum

Vegard P. Sørum

Feier - kommunene Nittedal, Rælingen, Lørenskog og Lillestrøm vest av Glomma

Vibeke Dahl Bråten

Vibeke Dahl Bråten

Seksjonsleder støttetjenester

Rull til toppen