Søk om brannvesenets tilstedeværelse
Ønsker du at brannvesenet - og kanskje Bjørnis - stiller på et arrangement eller en markedsdager som du organiserer i en våre eierkommuner i 2026? Da må du søke om dette på et eget skjema.
Det blir to arrangementer på Nedre Romerike i år i forbindelse med åpen dag på brannstasjonen: lørdag 23. september i Lillestrøm sentrum og i Bjørkelangen søndag 24. september. Trenger du plakater til å henge opp i ditt nærmiljø, finner du det her.
NRBR avholder arrangement to steder på Nedre Romerike også i 2023:
Det blir demonstrasjoner av hurtigfrigjøring og redning fra høyden, konkurranser og premier, fagfolk som svarer på alt du måtte lure på om brannvesen og brannsikkerhet – og så kommer selvsagt Bjørnis!
Det er kjempefint hvis du vil henge opp plakater om de to arrangementene i barnehagen, på SFO, på nærbutikken. Vi har laget plakater i PDF både i A4 og A3 format.
Ønsker du at brannvesenet - og kanskje Bjørnis - stiller på et arrangement eller en markedsdager som du organiserer i en våre eierkommuner i 2026? Da må du søke om dette på et eget skjema.
Brannforebygger, Oscar Knobelauch, har de siste ukene testet ut et helt nytt sikkerhetstiltak hos NRBR.
Vær kreativ med barna i barnehagen og lag en fin tegning, maleri, en skulptur eller en annen måte å vise frem brannvesenets superviktige telefonnummer 1-1-0. Vinn julehefter fra Bjørnis!